top-aktualnosci

  • BILSTEIN powiększa swoją ofertę dla kolejnych 40 modeli samochodów osobowych.
  • Wśród nowych referencji są sprężyny oraz amortyzatory z serii Replacement i Performance.

 

Pomimo, że katalog BILSTEIN liczy ponad pięć tysięcy pozycji, systematycznie wprowadzane są kolejne referencje. Tym razem oferta serii Replacement została powiększona o dwadzieścia osiem pozycji, w tym amortyzatory BILSTEIN B4-DTC o zmiennej charakterystyce pracy. Wszystkie przeznaczone są do wybranych modeli VAG - Audi, SEAT, Skoda i Volkswagen. Wśród nich są nowe SUVy Audi Q2, SEAT Ateca, Skoda Kodiaq oraz Volkswagen Tiguan Allspace.

 

Ich odpowiednikami, o podwyższonych parametrach, są amortyzatory BILSTEIN B6-DTC i B6-Sport należące do serii Performance. Ponadto BILSTEIN wprowadził do oferty referencje B6-4600 do Jeepa Cherokee wyprodukowanego od listopada 2013 roku.

 

Wymiana amortyzatorów może wiązać się z użyciem nowych sprężyn. BILSTEIN wprowadza nowe pozycje B3 do wybranych modeli m.in. Hyundaia i30 i ix35, Kia cee’d i Sportage oraz Opla/Vauxhall.

 

Pełna lista nowych referencji w katalogu BILSTEIN znajduje się w załączniku. W przypadku wątpliwości przy doborze amortyzatorów, sprężyn bądź kompletnych zestawów do konkretnego modelu, warto skorzystać z katalogu on-line, dostępnego pod adresem: pl.bilstein.com

 

2018.02.15 01 Nowe pozycje