top-aktualnosci

  • Już w najbliższy piątek na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie rozpocznie się 16. edycja targów Inter Cars.
  • Dla marki BILSTEIN będzie to szczególna okazja do zaprezentowania mechanikom swojej pełnej oferty!

 

Z roku na rok maleje liczba wypadków na polskich drogach. Przyczyn tego stanu rzeczy jest wiele. Wśród nich należy wymienić coraz nowocześniejszy park samochodów, jak i rosnącą świadomość użytkowników w zakresie dbania o ich stan techniczny. Potwierdzeniem tego są m.in. wyniki testów zawieszenia, które BILSTEIN w trzech turach przeprowadził bezpłatnie w różnych częściach naszego kraju. Okazało się, że ponad 85 proc. skontrolowanych pojazdów miało sprawne amortyzatory, a zainteresowanie polskich kierowców przerosło założenia organizatora.

 

Z prowadzonych jednocześnie rozmów jasno wynika, że od producenta amortyzatorów oczekują oni nie tylko podstawowej oferty zamienników, ale także rozwiązań, które pozwolą na efektywną i bezpieczną modyfikację właściwości jezdnych samochodu. Rośnie również zainteresowanie pojazdami przeznaczonymi do off-roadu, a także przybywa modeli wyposażonych w zawieszenie pneumatyczne.

 

I właśnie w odpowiedzi na te postulaty BILSTEIN postanowił przygotować prezentację pełnej oferty - od amortyzatorów z serii Replacement, poprzez sprężyny i elementy mocujące oraz firmowe sprężarki do zawieszeń pneumatycznych, do referencji z serii Performance, w tym kompletne zestawy ze stałym lub regulowanym ustawieniem.

 

Wśród dostępnych materiałów promocyjnych i produktowych będzie można również pobrać bezpłatne arkusze "Listy kontrolnej". Została ona przygotowana z myślą o ułatwieniu pracy mechanikom zajmującym się serwisowaniem zawieszenia.

 

"Podczas 16. edycji targów Inter Cars po raz pierwszy w Polsce w jednym miejscu zostanie zaprezentowana kompleksowa oferta BILSTEIN. Już dziś zapraszam na nasze stoisko numer 203 w hali B" - mówi Tomasz Siemek, dyrektor firmy IHR Warszawa, przedstawiciela marki BILSTEIN w Polsce - "Ale to nie wszystko, aby lepiej przybliżyć prezentowaną ofertę sprzedawcom i mechanikom przygotowaliśmy dwa bezpłatne szkolenia produktowe. Odbędą się one w sobotę i w niedzielę o godzinie 13.00 w Centrum Konferencyjnym na Stadionie Narodowym".

 

2017.07.27 01 Po raz pierws