top-aktualnosci

Triumf eksperta od zawieszenia w 9. wyścigu VLN, a Elias Hountondji z Driftbrothers wygrywa ostatni wyścig Nürburgring Drift Cup.

 

Całkowity triumf partnera BILSTEIN - zespołu Black Falcon w wyścigu ROWE DMV na 250 mil, w 9. i przedostatnim wydarzeniu VLN Endurance Championship na torze Nürburgring. Po zanotowaniu nowego, najlepszego czasu okrążenia tego roku (8:01.443 minuty) w treningu zsynchronizowanym oraz najszybszego okrążenia wyścigu (8:02.786 minuty), Hubert Haupt (Niemcy), Manuel Metzger (Szwajcaria), Adam Christodoulou (Wielka Brytania) i Yelmer Buurman (Holandia) świętowali idealny weekend wyścigowy przez zwycięstwo w klasyfikacji generalnej w ich Mercedesie SLS AMG GT3 wyposażonym w zawieszenie sportowe BILSTEIN MDS.

 

Zespoły wyposażone w zawieszenia BILSTEIN wypadły imponująco w poszczególnych kategoriach. W dziewiątym wyścigu Opel Astra OPC Cup, w którym wszystkie samochody są wyposażone w zawieszenia BILSTEIN, niemiecko-szwajcarski duet Alexander Schula i Willy Hüppi pojechał po zwycięstwo. Pierwsze miejsce w TMG GT86 Cup, gdzie podobnie wszystkie samochody są wyposażone w zawieszenie BILSTEIN, zaklepali sobie Manuel Amweg (Szwajcaria) i Thomas Lampert (Lichtenstein) z Toyota Swiss Racing Team. W klasie SP8, tryumfowało Ferrari 458 z zawieszeniem BILSTEIN MDS z NGK Racing Team przed GmbH Ferrari 458, również wyposażone w zawieszenie BILSTEIN. W Porsche 911 GT3 Cup, w którym udział wziął zespół Black Falcon TMD Friction, zwycięstwo w klasie H4 także dostało się pojazdowi z zawieszeniem BILSTEIN.

 

Elias Hountondji z Driftbrothers, także wspieranych przez BILSTEIN, również miał powody do świętowania w ostatnim wyścigu Nürburgring Drift Cup 2015. Młodszy brat Joe Hountondji wygrał w BMW E30 z zawieszeniem sportowym BILSTEIN MDS po spektakularnym pojedynku w finale na odcinku Müllenbachschleife między starym i nowym generalnym zwycięzcą Nürburgring Drift Cup, Holendrem Remmo Niezenem. W ten sposób, Elias Hountondji awansował na drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Jego brat Joe, który musiał tym razem wycofać się z powodu problemów technicznych zakończył rywalizację na trzeciej pozycji.

 

BILSTEIN gratuluje wszystkim zespołom i kierowcom dobrych wyników.

 

Drift

 

VLN 1445107605